Seans Hakkında

Seans süresi 50 dakikadır. İlk görüşmede terapiye geliş sebebiniz ve ihtiyaçlarınızı doğru anlayabilmek için detaylı şekilde bilgi alınır ve bu bilgiler doğrultusunda terapi amaç(lar)ı belirlenir. Bu sürece yeterli zamanı ayırmak, ilerleyen seanslarda ihtiyacınıza yönelik uygun desteğin sağlanması açısından önem taşımaktadır. İlerleyen seanslarda ihtiyacınızla ilgili fark etmediğiniz noktaları fark etme ve bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik çalışmalar yapılacaktır.

Seans süreci ne zaman sonlanır?

Her bireyin ihtiyacının ve kendini destekleme gücünün farklılık göstermesi sebebiyle, seansların ne zaman sona ereceği kişiden kişiye farklılık göstermekte ve önceden belirlenememektedir. Bu süreçte, kişinin kendine süre baskısı uygulamaması terapi ile uyumluluğu ve terapiden alacağı verim açısından faydalı olacaktır. Başlangıçta haftada bir veya iki haftada bir görüşme yapmak önerilmekte, verim arttıkça aralıklar uzatılabilmektedir. Fakat her koşulda olduğu gibi seans aralıkları da kişinin ihtiyacına göre değişiklik gösterebilir.

 

Randevu  ve bilgi almak için pskniluferyilmaz@gmail.com adresine veya iletişim sayfasındaki mail kutusuna mail atabilirsiniz.  Randevu iptali, seans vaktinden en az 24 saat öncesine kadar gerçekleştirilebilir.

NOT: Pandemi nedeniyle görüşmeler online olarak yapılmaktadır.