Randevu için :

Tel: 0 (312) 426 79 33

Etki Aile  Danışma Merkezi

Çankaya Mahallesi, Barbaros Mahallesi Tunalı Hilmi Caddesi Aynalı Çarşı 89/80 Kavaklıdere, 06680 Ankara

Seans Hakkında

Seans süresi 45-50 dakikadır. İlk görüşmede terapiye geliş sebebiniz ve ihtiyaçlarınızı doğru anlayabilmek için detaylı şekilde bilgi alınır ve bu bilgiler doğrultusunda terapi amaç(lar)ı belirlenir. Bu sürece yeterli zamanı ayırmak, ilerleyen seanslarda ihtiyacınıza yönelik uygun desteğin sağlanması açısından önem taşımaktadır. İlerleyen seanslarda ihtiyacınızla ilgili fark etmediğiniz noktaları fark etme ve bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik çalışmalar yapılacaktır.

Seans süreci ne zaman sonlanır?

Her bireyin ihtiyacının ve kendini destekleme gücünün farklılık göstermesi sebebiyle, seansların ne zaman sona ereceği kişiden kişiye farklılık göstermekte ve önceden belirlenememektedir. Bu süreçte, kişinin kendine süre baskısı uygulamaması terapi ile uyumluluğu ve terapiden alacağı verim açısından faydalı olacaktır. Başlangıçta haftada bir veya iki haftada bir görüşme yapmak önerilmekte, verim arttıkça aralıklar uzatılabilmektedir. Fakat her koşulda olduğu gibi seans aralıkları da kişinin ihtiyacına göre değişiklik gösterebilir.

 

Randevu almak için 0 (312) 426 79 33’ü arayabilirsiniz. Randevu iptali, seans vaktinden en az 24 saat öncesine kadar gerçekleştirilebilir.

NOT: Şehir dışı ve yurt dışı danışanlarıyla SKYPE görüşmesi gerçekleştirilmektedir. Başvuru için pskniluferyilmaz@gmail.com 'a veya iletişim sayfasındaki mail kutusuna mail atabilirsiniz.