top of page

Seans Hakkında

Seans süresi 50 dakikadır. Görüşmeler aynı gün aynı saatte,  haftada bir olarak gerçekleşir.

 

İlk görüşmede terapiye geliş sebebiniz ve ihtiyaçlarınızı doğru anlayabilmek için detaylı şekilde bilgi alınır ve bu bilgiler doğrultusunda terapi amaç(lar)ı belirlenir. Bu sürece yeterli zamanı ayırmak, ilerleyen seanslarda ihtiyacınıza yönelik uygun desteğin sağlanması açısından önem taşımaktadır. İlerleyen seanslarda ihtiyacınızla ilgili fark etmediğiniz noktaları fark etme ve bu ihtiyaçların karşılanmasına yönelik çalışmalar yapılacaktır.

Her bireyin ihtiyacının ve kendini destekleme gücünün farklılık göstermesi sebebiyle, seansların ne zaman sona ereceği kişiden kişiye farklılık göstermekte ve önceden belirlenememektedir. Bu süreçte, kişinin kendine süre baskısı uygulamaması terapi ile uyumluluğu ve terapiden alacağı verim açısından faydalı olacaktır.

 

Randevu  ve bilgi almak için pskniluferyilmaz@gmail.com adresine veya iletişim sayfasındaki mail kutusuna mail atabilirsiniz.  Randevu iptalinin elzem durumlarda yapılması beklenir ve iptal seans vaktinden en az 24 saat öncesine kadar gerçekleştirilebilir.

NOT: Görüşmeler online olarak yapılmakta, öngörüşme gibi bir uygulama bulunmamaktadır. (Bilgi günceldir.)

bottom of page